Sevgili Kedi Severler,

Bizler, ailemizin üçüncü kuşağı olarak, Wehringen, Bavaria’da en kaliteli hayvan mamalarını üretiyoruz. Her birimiz en büyük kedi severleriz. Ve bu sevgi, kedilerin beslenme sağlığı ve canlılığı için benzersiz tarifleri geliştirmemize sebep oldu.

Bütün bu tariflerin özelliği, tamamen doğal maddelerin dikkatle kombine edilmesidir. Biz hammaddelerimizi yerel çiftçilerden ediniyoruz. Çiftçiler bizzat ham gıdalarımızın kalitesinden sorumludur. Sadece yüksek kaliteli proteinler, bitkilerin değerli özellikleri ile kombine edilerek ürünlerimizde kullanılmaktadır.

Happy Cat, kedinize ihtiyaç olan her türlü besini sağlar. Her ırka , her yaşa, her kiloya uygun mamalarımızla, kedilerinizi mutlulukla besleyebilirsiniz.

Kedinizin, ‘Made in Germany’ Happy Cat ile çok yüksek kalitede beslendiği gerçeğine güvenebilirsiniz. Bunu kendi adımla onaylıyorum.

Saygılarımla 

Şirket Sahibi

Georg Müller
Georg Müller
Made in Germany

Üretimlerimizi sadece aile şirketimiz içerisinde yapıyoruz.

Yüksek Kaliteli Protein Kaynakları

Protein kaynaklarımız taze Hayvan etinden elde edilir.

Optimum digestibility
Bedenin ihtiyacı nedir?

 Optimum sindirilme garantisi veriyoruz. (% 90)

Doğa Aracılığıyla ve İçinden

Biz yapay renklerdirici, tatlandırıcı, koruyucu ya da genetiği değiştirilmiş ham maddeler kullanmıyoruz.    

Hayvanlar üzerinde hiçbir ürünümüzü test etmiyoruz

Tamamiyle hayvanlar üzerinde yapılan testlere karşıyız.

Soya kullanmıyoruz

 

Doğal Yaşam

Biz tariflerimizde sürekli doğal ham maddeler ve türe uygun çeşitli malzemeler kullanmak için çaba sarfediyoruz.

En iyi Ham maddeler

Yerli ve bölgesel çiftliklerin en kaliteli ham maddelerini ve malzemelerini kullanıyoruz.

Sıkı kalite kontrolleri

Kalite kontrollerimiz son derece sıkıdır ve bağımsız kontroller en üst düzeyde kaliteyi garanti eder.

Et, balık ya da tavuk olsun, tariflerimizde hayvansal protein kaynaklarının tüm biyolojik çeşitliliğinden faydalanıyoruz. Sonuç olarak; proteinler ve amino asitler bakımından zengin ve dengeli besinler.  Happy Cat Supreme ürünleri ile kedinizin günlük gıdası sadece tek bir kaynaktan alınan proteinle ​​sınırlı değildir. Protein yönünden zengin çeşitlilik sunar.

Happy Cat Sensitive, hassas kediler için sadece bir yada iki protein çeşidi içeren mamalardır.

Çeşitli protein kaynağı
Çeşitli protein kaynağı

Yüksek kaliteli proteinler

Tüm Happy Cat ürünleri dengeli bir diyet için gereken TÜM maddeleri içerirler!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sağlıklı kedi maması sadece taze ete dayalı değildir.  Kedinizin sağlıklı görünümü ve metabolizması için türüne uygun doğal ürünlerin yerini hiçbir şey tutamaz. Happy Cat doğal Yaşam Konsepti bu maddeleri bir araya getirerek güçlü bir bağışıklık sisteminden sağlıklı bir cilde kadar kedinizin ihtiyacı olan her şeyi bir arada sağlar.

Doğal Yaşam Konsepti, kanıtlanmış Happy Cat Life Plus Konseptinin gelişmiş halidir. İçeriklerimizi glutensiz olarak üretilmek için fermente tahıl kullanmıyoruz. Yabani sarımsak kullanımını durdurduk. Onun yerine karaciğer fonksiyonlarını destekleyen, devedikenli bitki karışımlarını  içeriklerimize ekledik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

İnsanlar da olduğu gibi, kedi sağlığıda, büyük ölçüde her gün yediği gıdaya bağlıdır. Biz kedilerin dengeli ve sağlıklı beslenmeleri için yüksek kaliteli kuru gıda öneriyoruz.

Kuru gıda, sağlıkta daha etkili ve daha uygun fiyatlı!

Geniş Tarif Seçenekleri

Evcil hayvanınız yaşlı veya genç , ince ya da tombul, aktif veya asosyal , sağlam ya da çok hassas olsun: Kuru gıda farklı tariflerle geniş bir yelpazede bulunmaktadır . Bu yüzden gıdalarımız dört ayaklı arkadaşlarımızın bireysel gereksinimlerine adapte edilebilir.

Diş bakımı

Kuru gıda, dişler için bakım ve çene güçlendirilmesi için idealdir. Tartardan tamamen koruyamaz ancak en azından oluşumunu erteleyebilir. Buna ek olarak, kroket mama dişlerin gevşemesini önlemeye yardımcı olur.

Protein kaynaklarının Bildirilmesi

Yüksek kaliteli kuru gıda ile protein kaynakları açıkça beyan edilir. 

 
Ara