TOP
Premium Cat Food Made in Germany
  • Single Product
  • Single Product
  • Single Product
  • Single Product
  • Single Product

Happy Cat

Minkas Sterilised Geflügel
Sterilised Kümes Hayvanlı

Kısırlaştırılmış kedilerin metabolizmasını destekleyen lezzetli mama

1,5 KG - 10 KG

Özellikle Lezzetli.

Daha Az Dışkı Kokusu.

Kısırlaştırılmış Kediler İçin Uygundur.

Azaltılmış Yağ İçerir.

Yetişkin Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kedilerin metabolizmasını destekler

Happy Cat Minkas Sterilize Kümes Hayvanlarımız, kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmıştır. Azaltılmış yağ içeriği ve optimum tatmin edici lif miktarları ile dengeli tam mama, kedinizin ideal kilosunu korumasına yardımcı olur. Yüksek oranda değerli hayvansal proteinler içeren tarifimiz %100 doğal ve dengelidir. İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunan bu lezzetli kuru mama, bağışıklık sistemini destekler. Tariflerimiz doğal olarak yapay tatlandırıcılar ve koruyucular içermez.

Dolu ve zengin tadıyla Minkas Sterilize Kümes Hayvanlarımız ile kedinizi şımartın. Lezzetli yemek, sağlıklı bir tüy ve deriyi desteklemek için Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri açısından zengindir.

*toplam protein


Aynı Kategori Ürünler

Kanatlı hayvan proteini** (%27), buğday unu, mısır, buğday, mısır unu, kanatlı yağı, balık unu (%3), kuzu proteini* (%2,5), pancar küspesi* (şekeri alınmış), patates proteini*, hemoglobin* , lignoselüloz, ayçiçek yağı, elma posası*, sodyum klorür, potasyum klorür, kolza yağı, yucca schidigera* (%0.04);

*) kurutulmuş

**) kurutulmuş, kısmen hidrolize

avatar

Vitaminler/kg:

Vitaminler/kg: Vitamin A (3a672a) 15000 IE, Vitamin D3 (3a671) 1250 IE, Vitamin E (tümü rac-alpha tocopheryl asetat 3a700) 75 mg, taurin (3a370) 1000 mg, antioksidan, bitkisel yağlardan tokoferol özleri 1b306( i); İz elementler/kg: Demir (demir(II)sülfat, monohidrat 3b103) 130 mg, bakır (bakır(II) sülfat, pentahidrat 3b405) 12 mg, çinko (çinko oksit 3b603) 100 mg, manganez (mangan(II)oksit 3b502) ) 15 mg, iyot (kalsiyum iyodat, susuz 3b202) 1.5 mg, selenyum (E8; sodyum selenit) 0.15 mg, amino asitler/kg: DL-Metionin (3c301) 4500 mg

Analitik Bileşenler
Ham protein %33,00
Ham yağ %9,00
Ham lif %5,00
Ham kül %5,50
Kalsiyum %1,05
Fosfor %0,70
Sodyum %0,45
Potasyum %0,65
Magnezyum %0,10
Omega-6 yağ asitleri %2,0
Omega- 3 yağ asidi %0.20

Happy Cat Minkas Sterilised Kümes Hayvanlı

Minkas Sterilize Poultry, kısırlaştırılmış kedilerin ihtiyaçları için idealdir. Düşük yağ içeriği nedeniyle, bu eksiksiz gıda, değişen enerji gereksinimleri için mükemmel şekilde özelleştirilmiştir. Tatmin edici lif içeriği ile birlikte kediniz aç hissetmeden ideal kilosunu koruyabilir. Almanya'da en yüksek kalite kontrolleri altında üretilmiştir. Mümkün olduğunda sadece yerel çiftçilerden temin edilen en kaliteli ham maddeleri kullanıyoruz. Minkas Sterilize Kümes Hayvanlarımız elbette hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve GM teknolojilerini kullanmıyoruz. Dengeli eksiksiz mama, kedinize ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlar ve böylece evcil hayvanınızın uzun ve mutlu bir yaşamına katkıda bulunur. İpucu: Kedinizin bir değişikliğe ihtiyacı var mı? Daha sonra bunları Minkas Perfect Care ile deneyin ya da Minkas mamalarını, daha da fazla gevreklik ve daha fazla gevreklik için Sterilize Kediler için Bavyera Sığır Eti, Sterilize Kediler için Merada Yetiştirilmiş Kuzu veya Sterilize Kediler için Atlantik Somonu gibi Supreme ürün yelpazemizden başka bir mamayla karıştırın. zevk.