TOP
Premium Cat Food Made in Germany

Tamamen sağlıklı

Çünkü sadece sağlıklı kediler mutlu kedilerdir

Bugün iyi bir kedi maması, kedi arkadaşınızın karnını doldurmaktan çok daha fazlasını yapmalıdır. Daha da önemlisi, yemek lezzetli ve sağlıklı olmalıdır. Bu nedenle, uzun yıllardır sağlıklı evcil hayvan mamalarımız için enfes tarifler geliştiriyor ve rafine ediyoruz. Ve bunu yaparken aşağıdaki değerleri takip ediyoruz:

Evcil hayvan sevgimiz

Tüm kedi dostlarımızın yanımızda uzun, mutlu ve sağlıklı yaşamlar geçirebilmeleri için birinci sınıf kedi mamamızı üretmeye çok fazla uzmanlık katıyoruz. Doğal malzemeler kullanarak mükemmel tarifler oluşturmak için uzun yıllara dayanan deneyim ve becerimizden yararlanıyoruz. Bunlar, kedinize canlılık dolu mutlu bir yaşam için temel sağlar. Ve özel ihtiyaçları karşılanıyor - doğal olarak. Böylece küçük gurmeniz, uzun ve sağlıklı bir yaşam için doğru yemeği yediğinizden emin olabilir.

Doğayla olan bağımız

Premium kedi mamalarımızda yalnızca doğal malzemeler kullanıyoruz. Bunların %80 kadarı, Augsburg civarındaki bölgemizden kaynaklanmaktadır. Et ve balıklarımızı, refah düzeyi yüksek çiftliklerdeki hayvanlardan temin ediyoruz. Prensip olarak yapay renkler, tatlar veya koruyucu maddelerden kaçınıyoruz. Ayrıca GDO'suz evcil hayvan mamalarımızın çevre veya hayvan refahı pahasına üretilmediğinden emin oluyoruz. Doğa bilincimiz, günlük eylemlerimizi etkiler ve insanlar ve doğa ile uyum içinde olan Happy Cat ürünlerini sürdürülebilir bir şekilde besler.

Kalite tutkumuz

Happy Cat ürünlerimiz yüksek kaliteli hayvansal proteinlere, iyi tolere edilen karbonhidratlara, seçilmiş şifalı bitkilere ve değerli yağlara dayalıdır - tümü en yüksek kalitededir. Thermostufenmix® içindeki dikkatli ve nazik işlem, tüm vitaminleri ve besinleri muhafaza ederek, kedinizin tüm önemli sağlık yönlerini kapsayan bütünsel bir kedi maması ile sonuçlanır. Bu benzersiz kombinasyonla kediniz en iyisini yiyor.

Geleneğe bağlılığımız

Şu anda sekizinci neslini oluşturan aile şirketimiz, her zaman en yüksek kalitede gıda üretmiştir. 50 yılı aşkın bir süre önce, iş alanı genişletildi. O zamandan beri burada, Bavyera, Wehringen'de birinci sınıf evcil hayvan maması da üretmektedir. Bu uzun yıllara dayanan deneyime ve uzmanlarımızın beslenme ve fizyolojik bilgilerine her zaman güvenebilirsiniz.

Hayati İçerikler

Değerli hayvansal proteinler & doğadan hayati maddeler.

Özel Formül

Aktif bileşenler, kedinizin en önemli beş ihtiyacını mükemmel şekilde karşılar

Üretim süreci

Mükemmel tarif kullanılarak evcil hayvan mamamız Thermostufenmix®'te üretilmiştir

Sosyal sorumluluk

İnsanlara, hayvanlara ve çevreye bağlıyız ve sosyal projeleri destekliyoruz


Happy Cat'in mama dünyasını keşfedin

Happy Cat, kedi arkadaşınızın tüm gereksinimlerine mükemmel şekilde uyarlanmıştır ve kuru veya ıslak mama olarak birçok lezzetli çeşidi mevcuttur. Yüksek et oranına sahip çeşitli sağlıklı kedi maması çeşitlerimizi tanıyın. Tamamen sağlıklı kedi mutluluğu için: Açın. Dökün. Mmmmm.

Ürünleri Keşfet