TOP
Premium Cat Food Made in Germany
hc magazin best rated brand

Happy Cat 2021 Yılının En İyi Maması

Check For Pet, 40'tan fazla farklı kuru kedi maması markasından en iyisini seçti. Happy Cat 1. sırayı alıyor!

Kalite Mührü ile Ödüllendirildi

Happy Cat, Kuru kedi maması kategorisinde En İyi Marka olduğu tescillendi. Toplam 40 kedi mama markası ve 6.836 bağımsız test değerlendirildi. Sonuç: Happy Cat, 5,0 üzerinden 4,5 genel puanı aldı ve böylece kuru gıda/genel memnuniyet kategorisinde lider oldu.
271 bağımsız yorumcuya yargılarından dolayı teşekkür etmek istiyoruz.

Nasıl Değerlendirildi?

CheckForPet, özel olarak geliştirilmiş yem kontrolü kullanılarak son 12 ay içinde kedi sahiplerinden toplanan çok sayıda bağımsız ve şeffaf derecelendirmeyi değerlendirdi. Her gıda markası, genel memnuniyet, verilen paranın karşılığında alınana fayda ve kompozisyon kategorilerinde 5 yıldıza kadar derecelendirildi. Ve bu yıl kuru mama kategorisinde en iyi kedi maması Happy Cat.

En İyi Kedi Maması için Mükemmel Tarifler

Beslenme uzmanlarımız ve veteriner hekimlerimiz yüksek kaliteli kedi mamamız için çok zaman harcıyor. Yüksek kaliteli ham maddelerden yapılan kuru mamalarımızın; içeriğindeki toplam proteinin %88'ine kadarı hayvansal proteinden oluşur.Ayrıca; sebzeler, meyveler ve şifalı bitkilerle rafine edilir. Bu tarif, narin patilerinizi sağlıklı tutan lezzetli Happy Cat kedi mamasını oluşturur. CheckForPets tarafından verilen Bu ödül! kuru mamalarımızın üretiminde gösterilen sevgi ve özene değdiğini doğrulamaktadır.

En İyi Marka 2021: Happy Cat

Kuru kedi mamamızın kalitesini siz de deneyimleyin!

kuru gıda için